Dlaczego warto wynająć samochód na lotnisku

Podróżowanie samolotem ma wiele zalet – jest wygodne i pozwala zyskać na czasie. Organizację wyjazdu bez względu na jego charakter warto usprawnić – jednym ze sprawdzonych sposobów jest wynajęcie samochodu na lotnisku.

Komfort i niezależność

Kluczowymi przesłankami przemawiającymi za wynajęciem samochodu na lotnisku są komfort i niezależność. W Polsce wypożyczalnie funkcjonują na wszystkich portach lotniczych obsługujących połączenia pasażerskie, np. w punkcie Kraków lotnisko. Wynajem aut daje pełną niezależność od lokalnego transportu miejskiego i pozwala sprawnie przemieszczać się do wybranych miejsc, np. do hotelu.

Zróżnicowana oferta wynajmu aut

Samochód można wynająć zarówno na krótki, jak i na dłuższy termin. Wszystko jest zdeterminowane indywidualnymi potrzebami. Wypożyczalnie zapewniają klientom dość dużą swobodę, jeśli chodzi o użytkowanie samochodu. Można poruszać się nim nie tylko po kraju, ale i wyjechać za granicę – oczywiście stosowny zapis musi się znaleźć w umowie. Poza tym do dyspozycji kierowców są różne modele i marki aut.

Kompleksowe wsparcie

Jak podkreślają przedstawiciele wypożyczalni iPanek, liczy się także kompleksowe wsparcie udzielane klientom. W razie awarii samochodu, kolizji czy wypadku wystarczy jak najszybciej powiadomić o tym wypożyczalnię, aby uzyskać informacje dotyczące dalszego postępowania w danej sytuacji. Ponadto kierowcy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze samochodu.

Proste formalności

Istotnym powodem, dla którego wynajem samochodu na lotnisku się opłaca, są proste formalności, które załatwia się od ręki. Samochód na ogół można zarezerwować wcześniej online, ale umowę podpisuje się w punkcie wypożyczalni przy porcie lotniczym. Wymagane jest ważne prawo jazdy. Najemca nie musi martwić się o koszty serwisu czy ubezpieczenia – w zamian za opłatę określonej wysokości może korzystać z pojazdu tak, jakby był on jego własnością. Co ważne, w umowie da się uwzględnić innego kierowcę, co jest sporym udogodnieniem dla osób niepodróżujących w pojedynkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here