Przenośne kasy fiskalne online Novitus

Mobilne technologie sprzedaży cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców. Zwłaszcza, że są stale rozwijane i wzbogacane o coraz nowocześniejsze funkcjonalności. Dlatego można śmiało powiedzieć, że przenośne urządzenia rejestrujące potrafią zaoferować znacznie więcej, niż małe gabaryty, solidną konstrukcję i wygodę użytkowania w różnych miejscach i warunkach pracy. Co najlepiej pokazują topowe kasy fiskalne Novitus: Nano II Online i One Online. Jakie możliwości kryją ich kompaktowe obudowy?

Małe kasy fiskalne online posiadają szereg zalet. Te najbardziej oczywiste wynikają z ich kompaktowych wymiarów, solidnej konstrukcji czy mocniejszego akumulatora. W rezultacie, takie urządzenia pozwalają na skuteczne i wydajne prowadzenie działalności w terenie. Łatwo obsługuje się je oburącz i wygodnie transportuje, np. w damskiej torebce czy samochodowym schowku. Tego typu modele świetnie sprawdzają się również w lokalach, na niedużych stanowiskach kasjerskich. A to wciąż nie wszystko. Kasy fiskalne uznanego, polskiego producenta udowadniają, że nawet w małych obudowach potrafią kryć się naprawdę spore możliwości użytkowe.

Novitus Nano II Online – ceniona klasyka w nowocześniejszej odsłonie

Na rynku technologii sprzedaży istnieją urządzenia, które od dawna cieszą się szczególnym uznaniem i dużą popularnością wśród przedsiębiorców, przez co są oferowane w kolejnych, nowocześniejszych wersjach, dostosowanych do aktualnych wymagań i potrzeb. Bezspornie wśród takich przykładów znajduje się linia produktowa Novitus Nano. Modele z tej rodziny mobilnych kas fiskalnych spotykały się z dużym zainteresowaniem jeszcze w czasach elektronicznej kopii paragonów. Nic dziwnego zatem, że po wprowadzeniu systemu online technologia ta, stosownie zmodernizowana, wciąż wspiera liczne działalności handlowe i usługowe. Zwłaszcza, że doczekała się kolejnej, jeszcze nowocześniejszej wersji. Jakie możliwości oferuje Nano II Online?

– Kasa fiskalna marki Novitus zachowała główne cechy – czy to z punktu widzenia obowiązujących przepisów, czy też z perspektywy sprawdzonych rozwiązań użytkowych. To wciąż model o cechach urządzenia mobilnego, z kompaktową, solidną i poręczną obudową oraz atrakcyjnym designem. Naturalnie, Nano II Online zapewnia internetową transmisję niezbędnych danych do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, już w standardzie oferuje przewodową i bezprzewodową komunikację z CRK: przez interfejs Ethernet lub połączenie Wi-Fi. Ponadto, zarówno wymienione, jak i dodatkowe rozwiązania – np. porty USB i RS-232 – świetnie sprawdzają się w ramach współpracy z licznymi urządzeniami peryferyjnymi. Warto też zaznaczyć, że jak na małą kasę fiskalną – Nano II Online pozwala na zdefiniowanie dość pokaźnej bazy towarowej, rzędu 20 000 PLU – wymienia Marcin Ciechowicz, ekspert z Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

przenośna kasa fiskalna novitus nano ii online
Mimo upływu lat, urządzenie fiskalne online z rodziny Nano wciąż pozostaje jednym z najlepszych wyborów dla wielu branż i różnych przedsiębiorstw.

Wysoka jakość wykonania, rozbudowane standardy komunikacyjne i możliwość zarządzania szeroką ofertą zaprogramowanych produktów bądź usług to nie jedyne atuty przenośnej kasy online marki Novitus. Z pewnością należy wspomnieć o intuicyjnej w obsłudze, silikonowej klawiaturze, która nie tylko pozwala zapisać wiele własnych, praktycznych skrótów klawiszowych, ale jest również odporna na wilgoć i wnikanie brudu, co sprzyja pracy w trudniejszych warunkach. Oprócz tego, urządzenie posiada szybki mechanizm drukujący, rozlicza opakowania zwrotne i kaucje, rejestruje usługi czasowe, a nawet zapewnia sprawną sprzedaż biletów. To wszystko, w połączeniu z wydajnym, wymiennym akumulatorem, sprawia, że – mimo upływu lat – urządzenie fiskalne online z rodziny Nano wciąż pozostaje jednym z najlepszych wyborów dla wielu branż i różnych przedsiębiorstw.

Novitus One Online – poręczna kasa fiskalna online z ekranem dotykowym

Nowoczesność rozwiązań technologicznych doskonale widać na przykładzie urządzeń przenośnych. Dotyczy to nie tylko tak popularnych dziś laptopów, tabletów czy smartfonów. Podobne tendencje występują w świecie technologii dla biznesu. Najlepiej obrazuje to inny model polskiego producenta – mobilna kasa fiskalna Novitus One Online. I to pod wieloma względami, choć jeden szczególnie rzuca się w oczy.

novitusone online mała kasa-fiskalna z ekranem dotykowym
Novitus One Online to przenośna kasa fiskalna, działająca w oparciu o system Android, dysponująca 5-calowym, kolorowym i trwałym panelem dotykowym.

– Oprócz trwałej obudowy i małych wymiarów, model One Online dysponuje 5-calowym, kolorowym panelem dotykowym, funkcjonującym w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Co więcej, ekran pokrywa szyba z hartowanego szkła, skutecznie chroniącego przed zarysowaniami na skutek codziennego użytkowania. Novitus One Online to też przenośna kasa fiskalna, działająca w oparciu o system Android. W rezultacie, umożliwia konfigurację nawet 6 paneli przycisków z wybranymi funkcjami, a także dostęp do takich narzędzi, jak poczta e-mail, przeglądarka internetowa bądź kalendarz. Dlatego wiele osób – z racji wyglądu, sposobu działania i standardów użytkowych – porównuje ten model do współczesnych telefonów mobilnych – wskazuje Marcin Ciechowicz z PCKF.

A co oprócz tego? Kasa fiskalna One Online od Novitus także może pochwalić się rozbudowanymi standardami komunikacyjnymi, z korzyścią dla różnych opcji łączności z CRK. Ponadto, występuje w 5 estetycznych wariantach kolorystycznych, sprawnie wystawia paragony, faktury i dokumenty niefiskalne i co więcej – zapewnia zaprogramowanie dowolnie dużej bazy towarowej. Na koniec warto też zaznaczyć, że obydwa opisane modele współpracują z autorską, nowoczesną aplikacją NoviCloud. Narzędzie obsługiwane z poziomu przeglądarki internetowej pozwala m.in. na zdalne zarządzanie funkcjami urządzenia czy też przechowywanie ważnych danych sprzedażowych w chmurze. Wszystko to sprawia, że przenośne kasy fiskalne online Novitus stanowią bardzo częsty wybór przedsiębiorców, w dodatku reprezentujących nie tylko działalności mobilne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here