Aplikacja do segregowania faktur klientów

Biura rachunkowe każdego dnia korzystają z bardzo różnych programów do wystawiania faktur. Niektóre nie są  spójne z programami księgowymi i aplikacjami, którymi dysponuje klient. Profesjonalne biura rachunkowe w swojej ofercie mają specjalistyczne programy i aplikacje, które usprawniają przepływ informacji i danych między klientem, a księgowym.

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi firmę musi korzystać ze specjalnego programu do wystawiania faktur. Często nie wie on jakie oprogramowanie wybrać. Najnowsze badania pokazują, że największym zainteresowaniem cieszą się biura rachunkowe, które w swojej ofercie polecają klientom specjalne, nowoczesne programy do wystawiania faktur. Taki program usprawnia przepływ informacji na linii klient – księgowy.

Dlaczego biuro rachunkowe powinno polecać klientom program do wystawania faktur

Szybkie księgowanie

Jeden program do wystawiania faktur, który jest spójny z oprogramowaniem księgowym przyspiesza wykonywanie wszelkich czynności. Dane zawarte w plikach, a także sama obsługa programu jest jasna i przejrzysta dla obu stron – klienta oraz księgowego.

Weryfikacja poprawności dokumentacji

Spójne oprogramowanie pozwala na szybsze weryfikowanie i poprawianie błędów np. w numeracji. Księgowy może błyskawicznie skontaktować się z klientem i otrzymać brakujące dane lub dokumenty. Wyniki są widoczne dla obu stron. Wszystkie korekty mogą być wykonywane „od ręki”.

Możliwość wystawienia faktury w dowolnej chwili

Firma w każdej chwili może poprawić fakturę lub stworzyć nową. Może także szybko odszukać starą fakturę, ponieważ cała dokumentacja jest przejrzyście posegregowana.

Spójne działanie

Spójne oprogramowanie w firmie i księgowości to łatwa, bezproblemowa obsługa. Każda ze stron korzysta z podobnej aplikacji i bez problemu może otworzyć dany dokument na swoim komputerze. Takie rozwiązanie daje przede wszystkim dużą oszczędność czasu.

Nowoczesne technologie w firmie

Korzystają z nowoczesnych aplikacji wyprzedzamy konkurencje. Wzbudzamy zaufanie wśród klientów. Widzą oni, że biura rachunkowe korzysta z najnowocześniejszych, sprawdzonych rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here