Wiedza – cechą charakterystyczną dobrego księgowego

Dzisiaj branża księgowa jest przepełniona. Pracuje w niej bardzo wiele osób. Dobrego księgowego wyróżnia dobra wiedza – znajomość specjalistycznego oprogramowania, narzędzi i wszelkich nowinek w branży. INFORFK Platforma Nowoczesnych Księgowych to duże źródło niezbędnej w tej branży wiedzy.

Jeśli księgowy chce cieszyć się zaufaniem i poparciem klientów cały czas musi inwestować w wiedzę i się dokształcać. Konkurencja nie śpi, a branża cały czas się rozwija – powstają nowe biura rachunkowe, programy i narzędzia do pracy. Firmy muszą rozważnie wybierać biuro księgowe, ponieważ za każdy błąd (nieterminowe zeznanie podatkowe, błąd w obliczeniach) odpowiada niestety firma.

Dobry księgowy musi mieć dostęp do najnowszej wiedzy – do zmian w przepisach, w obecnym prawie – do danych na temat nowego oprogramowania. INFORFK Platforma Nowoczesnych Księgowych to doskonałe źródło wiedzy. Platforma zawiera klasyczne pomoce erminarz, kalkulatory, wskaźniki i stawki, wzory umów i aktywne formularze – umożliwia również dostęp do videokonferencji, nowych szkoleń. Użytkownicy platformy mogą skorzystać z e – porady oraz ściągnąć w formacie PDF fachowe czasopisma branżowe: „Monitora Księgowego”, „Monitora Prawa Pracy i Ubezpieczeń”, „Sposobu na Płace”, „Biuletynu VAT”, „Biuletyn Głównego Księgowego”.

Księgowy może skorzystać także z bogatej Encyklopedii Księgowego zawierającej ponad 400 pozycji i terminów. Dzięki korzystaniu z platformy księgowy może zaoszczędzić dużo czasu i zyskać niezbędną wiedzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here