Redmi
fot. pixabay.com

Marka Xiaomi w swojej ofercie sprzedażowej, oferuje swoim klientom wiele produktów, które prezentują się pod marką Mi. Czy znasz wszystkie możliwe produkty od tej marki?

Smarfon Xiaomi sukcesem na rynku

Gdy usłyszymy o marce Xiaomi, pierwsze co przychodzi nam na myśl, to smartfony Xiaomi. Nic w tym dziwnego, bowiem Xiaomi zyskało swoją wielką popularność dzięki świetnym pomysłom na design produktu, ale również na niskie i konkurencyjne ceny smartfonów.

Produkty marki Xiaomi

Xiaomi to nie tylko smartfony. Dziś poznasz 10 najlepiej sprzedających się produktów marki Xiaomi, które podbijają stale serca nowym klientom.

  1. Mi Electric Toothbrush

To soniczna szczoteczka do zębów od Xiaomi Mi Electric Toothbrush. Jej innowacyjność polega na wyposażeniu w wodoodporną obudowę z certyfikatem IPX7. Dodatkowo szczoteczka potrafi pracować bez ładowania nawet przez okres 18 dni. Dzięki temu idealnie sprawdzi się na wakacyjnym wyjeździe, czy też służbowym wyjeździe. Jej cena nie jest wygórowana, gdyż wynosi ok. 159 zł.

  1. Mi Wi-Fi Repeater 2

To wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Posiada on wbudowane anteny PCB o wysokiej wydajności. Służy on do zwiększania zasięgu sygnału routera i prędkości pobierania. Dzięki temu uzyskamy szybkie i stabilne połączenie, nawet dla 16 różnych urządzeń. Cena wynosi ok. 39 zł.

  1. Inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale 2

To elektryczna waga łazienkowa. Dzięki niej zadbasz o prawidłową sylwetkę i swoje zdrowie. Dużym plusem i innowacyjnością, jest dołączona aplikacja możliwa do zainstalowania na smartfonie. Dzięki niej uzyskasz głęboką analizę swoich pomiarów. Cena wynosi ok. 69 zł.

  1. Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

To czajnik ze stali nierdzewnej. Posiada nowoczesną metodę włączania. Dzięki funkcji Bluetooth łączy się z telefonem i umożliwia jego uruchomienie na odległość. W tej wersji produktu, posiadamy także wyświetlacz z temperaturą na rączce czajnika. Cena to ok. 229 zł.

  1. Odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop Pro Black

To najlepszy odkurzacz dostępny obecnie na rynku. Posiada on w swojej specyfikacji 3 tryby czyszczenia, a także wzbogacony jest o laserowy system nawigacji. Dzięki czemu uzyskamy perfekcyjne efekty czyszczenia podłogi. Cena wynosi ok. 1 399 zł. I jak za tak wysoką jakość, cena jest adekwatna do produktu.

  1. Inteligentne gniazdko Mi Smart Power Plug ZigBee

Dzięki opcjom, które posiada inteligentne gniazdko od Xiaomi, uzyskasz możliwość włączania i wyłączania światła, zdalnie ze swojego smartfonu. Z Xiaomi masz możliwość wykreować swój własny dom, w nowoczesne i inteligentne wnętrze. Cena wynosi ok. 89 zł.

  1. Odkurzacz bezprzewodowy Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C

Jest to odkurzacz ręczny, który posiada 9-cyklonową i aerodynamiczną konstrukcję. Dzięki takiej budowie, perfekcyjnie pochłania kurz z podłogi, ale również przy tym nie zapychając odkurzacza. Cena ok. 699 zł.

  1. Termos Xiaomi Mi Vacuum Flask

Termos od Xiaomi, został wykonany z importowanej stali nierdzewnej, dzięki temu mamy pewność, że nasz napój utrzyma swoją temperaturę nawet do 12 godzin. Ściany wewnątrz są lustrzane co dodaje mu jeszcze większej elegancji. Cena ok. 89 zł.

  1. Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

To niesamowicie szybki i wydajny oczyszczacz powietrza dostępny na rynku. Zaprojektowany został w wyjątkowym i eleganckim designie. Dzięki temu tak chętnie kupowany jest do salonów, czy jadalni. Używamy go, korzystając z aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Warto wspomnieć, że wzbogacony został o nowy system ciśnieniowy, wyświetlacz OLED, a także dokładny czujnik laserowy. Jego cena to ok. 849 zł.

  1. Kamera Mi Home Security Camera 360° 1080p.

To kamera, dzięki której poczujesz się bezpiecznie w swoim domu. Stanie się ona niezbędnym elementem Twojego wykończenia mieszkania. Ma odpowiednio skonstruowaną budowę, by regulować kąt nagrywania, a także dzięki podczerwieni umożliwia nagrywanie pomieszczenia w nocy. Cena wynosi ok. 199 zł.

To lista 10 najlepiej sprzedających się produktów od marki Xiaomi. Z roku na rok, liczba klientów wzrasta w ogromnym tempie. A może i Ty jesteś stałym klientem Xiaomi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here