booking
fot. pexels.com

Pamiętasz te czasy, kiedy szukałeś numeru telefonu do danego hotelu, by móc zarezerwować nocleg? A może czasami musiałeś wykonać kilka telefonów, aby znaleźć wolny termin, w wybranym przez siebie hotelu. Znasz na pewno to z autopsji. Ale czy znasz najbardziej popularny portal, dzięki któremu bez problemu zarezerwujesz weekend w ulubionym hotelu?

Booking.com

Booking.com to strona internetowa, na której znajdziemy mnóstwo hoteli, apartamentów i pensjonatów w całej Polsce. Dzięki temu, mamy możliwość znalezienia dogodnego dla nas miejsca, w idealnym terminie.

Strona oferuje swoim użytkownikom obszerną wyszukiwarkę. Dzięki której możemy wpisać interesujące nas filtry. Właśnie w ten sposób, trafimy tylko w oczekiwane przez nas miejsca i terminy. Korzystając z podanej strony, nie tylko oszczędzasz na czasie – nie musząc dzwonić i pytać o wolne terminy w hotelu. Dodatkowo masz możliwość zobaczenia konkretnych zdjęć hotelu, a także okolicy.

Wybierz swój pokój

Dzięki booking.com możesz wybrać idealny dla siebie pokój. Dla większości z nas, istotne jest czy pokój jest wystarczająco oświetlony i czy posiada telewizor. Być może niektórzy równie dużą wagę przywiązują do wyposażenia łazienki. Jedni preferują w łazience wannę, inni natomiast nie mogą sobie wyobrazić pobytu w hotelu, bez łazienki z prysznicem.

Aplikacja mobilna

Booking.com oferuje swoim użytkownikom, również aplikację mobilną na smartfona. Dzięki temu, możesz cieszyć się dostępem do wyszukiwarki noclegów w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Instalując aplikację na swoim telefonie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jest to całkowicie bezpłatna aplikacja mobilna.

Strona główna

Na pierwszej stronie aplikacji, od razu zobaczysz wyszukiwarkę swojej podróży. Aby znaleźć idealny obiekt na nocleg, należy wpisać kilka danych. W pierwszej kolejności, wpisujemy cel naszej podróży. Może być to duże miasto jak Kraków, czy Warszawa, lub podanie konkretnej ulicy w danym mieście. Dzięki temu aplikacja od razu pokaże nam najtrafniejsze propozycje. Dodatkowo należy wpisać termin, w którym chcemy skorzystać z noclegu, a także ilość osób. Jeśli planujesz zabrać ze sobą dzieci, również należy to wpisać w wyszukiwarkę.

Wyszukiwanie…

Kolejno wciskamy przycisk „Szukaj”. Aplikacja, jak i strona internetowa wyświetli Ci wszystkie dostępne w tym czasie miejsca noclegowe. Dużym atutem platformy booking.com jest podawanie aktualnej stawki cenowej. Dzięki temu, wiesz dokładnie ile będziesz musiał zapłacić za dany pokój w określonym terminie.

Jak wiadomo, ceny są zależne od okazji i lokalizacji hotelu. Dzięki aplikacji booking.com możemy porównać ceny w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Warto także wziąć pod uwagę termin, w którym szukamy noclegu. Inna cena będzie w dni świąteczne i weekendy, a zupełnie inna w ciągu tygodnia, gdy gości hotelowych jest znacznie mniej.

Dlatego aplikacja booking.com wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i oferuje im u siebie, dokładnie podany cennik. W łatwy sposób możesz także wybrać konkretny pokój, a także wpisać życzenia dodatkowe. Załóżmy, jeśli chcesz, aby w pokoju były szklanki do piwa, wystarczy wpisać to w uwagach, podczas składania rezerwacji noclegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here