kosmetyka
fot. pexels.com

Victoria Vynn, kto nie słyszał o tej marce? Wiele kobiet regularnie kupuje produkty tej słynnej marki. Ale także mężczyźni często robią tam zakupy, dla swoich kobiet. Czym tak naprawdę zasłynęła marka Victoria Vynn i czy możemy kupić coś więcej od tej marki?

Victoria Vynn – sukces amerykańskiej marki

Jest to amerykańska marka kosmetyczna, która zyskała uznanie wielu stylistek paznokci, profesjonalistów, jak i klientek. Victoria Vynn oferuje nam nowe trendy w kosmetyce. Mnóstwo odcieni lakierów hybrydowych, jak i innowacyjne formuły zdobień paznokci. Dzięki niej, stylistki paznokci są w stanie stworzyć niesamowite paznokcie i genialne stylizacje wraz ze zdobieniami. Marka Victoria Vynn, postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Nie tylko wypuszcza na rynek nowe produkty, jak i sama je tworzy i generuje. Dzięki niej, inne marki mają skąd czerpać pomysły. Poznajcie markę bliżej, a same przekonacie się ile ma nam do zaoferowania. 

Victoria Vynn i jej preparaty

Victoria Vynn, jako jedna z nielicznych marek w swojej kolekcji produktów, posiada bardzo bogaty asortyment preparatów do paznokci. Znaleźć tam możemy m.in. aceton do usuwania hybryd, czy zmiękczania żelu, primer kwasowycleaner do przemywania warstwy dyspersyjnej i preparat do usuwania skórek. Ponadto znajdziemy także, peelingi do ciała i dłoni, a także rozmaite kremy o różnych zapachach. Wśród wymienionych preparatów, możemy zakupić także płyn do modelowania masy akrylowo-żelowej. Dzięki niemu dużo sprawniej możemy rozprowadzić akrylożel na paznokciach

Victoria Vynn i akrylożel

I tutaj marka nas pozytywnie zaskoczyła. Wprowadziła bowiem do swojej sprzedaży produkt akrylożelu. Dzięki temu, unikniemy intensywnego zapachu liquidu, który stosowany jest przy akrylu. A rozprowadzanie akrylożelu jest bardzo zbliżone do klasycznego żelu. Bardzo dobrze się utrzymuje na paznokciach, dzięki czemu dużo profesjonalistów, wprowadziło tą metodę do swojej oferty w gabinecie kosmetycznym.

Świat pędzelków

Chyba każda profesjonalistka stylizacji paznokci, posiada w swoim biurku zestaw pędzelków do paznokci. Tak również ma firma Victoria Vynn. W swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne pędzelki. Znajdziemy na stronie potrzebne pędzelki do zdobień – o różnej grubości i długości włosia, pędzelki do żelu, akrylu i akrylożelu. Pędzelek do stylizacji ombre? Oczywiście, to też znajduje się w sklepie online. Victoria Vynn spełnia nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Każda stylistka znajdzie tu coś dla siebie. To właśnie dzięki obszernej ofercie sprzedażowej i wysokiej jakości produktów, marka ta zyskała bardzo dobre opinie i wiele wiernych klientek

Lakiery hybrydowe must have

Victoria Vynn wzbogaciła swój sklep w wiele dostępnych kolorów. Są to intensywne odcienie, neony, a także lakiery transparentne, które używamy do stylizacji French. Lakiery są dobrze napigmentowane, przez co idealnie się je rozprowadza na płytce paznokci. Ich trwałość wynosi około 3 tygodnie. Nie ulegają ścieraniu, pękaniu czy odpryskiwaniu. Dzięki temu przez długo czas możemy cieszyć się idealnymi paznokciami. Kolorów w ofercie jest mnóstwo, dlatego każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Buteleczki lakierów są idealnie zaprojektowane. Jest ona koloru białego, z czarnym napisem marki, a jej zakrętka odpowiada kolorom zawartym w środku. Dzięki czemu dużo szybciej możemy znaleźć potrzebny nam kolor. 

Marka Victoria Vynn, ma nam do zaoferowania mnóstwo innych produktów, czy preparatów. W sklepie internetowym, możemy znaleźć ich dużo więcej. Wszystko zależne jest od naszych wymagań i upodobań. Ceny marki Victoria Vynn, nie są wygórowane. A jednocześnie są to produkty warte swojej ceny. Dzięki jakości produktów Victoria Vynn, zyskamy większe zadowolenie klientek. A nasza oferta ulegnie znacznemu powiększeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here